Otevírací doba: PO-PÁ 9:00-18:00

EMAIL: datour@datour.cz

466 413 650

466 413 650

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star

Golden Star***

Poloha

studia se nachází cca 120 metrů od centra letoviska a hlavní třídy poseté řadou obchůdků, taveren, restaurací a barů a 150 m od pláže s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení hotelu

velmi pěkný dvoupatrový dům s vlastním bazénem a barem má vstupní halu s recepcí, TV koutkem. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma, na pláži za poplatek. Wifi ve společných prostorách zdarma.

Ubytování

prostorná studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout a individuální klimatizaci (za poplatek). Prostorná terasa je orientovaná do zahrady a nabízí krásný výhled na hory.

Stravování

stravování je vlastní s možností dokoupení snídaní nebo večeří. Snídaně jsou bohaté servírované menu a večeře v nedaleké taverně formou výběru s menu (v češtině). Nápoje k večeři jsou za poplatek.

Pláž

Pláž letoviska Nidri je vzdálená cca 150 m od ubytování.

Zábava

Centrum letoviska a nepřeberným množstvím zábavy se nachází na dosah studií.

Náš tip

moderní studia s výbornou polohou v centru letoviska Nidri, přesto stranou od veškerého dopravního ruchu a nočního života.

Náš názor

Studia s bazénem s ideální polohou v centru letoviska a přesto klidné ubytování.

Doprava

Letecky

Svozová místa

Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Preveza – Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer z/na letiště v místě pobytu, ubytování bez stravy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, možnost doobjednání snídaní za 170 Kč/osoba/1 snídaně a večeří za 410 Kč/osoba/1 večeře.

Slevy

děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou ZDARMA. Dětské ceny platí pro ubytování na 3. lůžku ve studiu.
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?